Срібні прикраси в повсякденному житті: коли носити, а коли знімати?

Срібні прикраси в повсякденному житті: коли носити, а коли знімати?
Майже у кожного, хто носить ювелірні аксесуари, є улюблене виріб, з якими не хочеться розлучатися ні на мить. Багато хто так і роблять, а чи правильно це? Найбільш часто без перерви носять символічні прикраси:
· Срібний хрестик і іконку.
· Обручку.
· Мініатюрні сережки.
Але можна не розлучатися з аксесуарами? Наша стаття відповість на це питання.
Правила носіння ювелірних виробів зі срібла
Підбір аксесуарів і срібла – відповідальний етап створення образу. Важливо, щоб сережки, ланцюжок, кільця та інші атрибути гармоніювали з іншими компонентами look'и a. Слід не тільки навчитися вибирати прикраси, але також правильно їх використовувати. Від цього залежить, тривалість служби виробів і естетичність їх зовнішнього вигляду.
Срібні сережки, як і кільця, краще не носити безперервно. Інакше ювелірна продукція може втратити первозданний блиск або потьмяніти. Хочемо нагадати вам про обставини, при яких обов'язково потрібно знімати срібло 925 проби:
1. Під час роботи по дому.
Побутова хімія часто негативно позначається на матеріалі. Поверхня може придбати темний відтінок, а з-за носіння виробів без рукавичок під час прибирання можуть з'явитися подряпини від щітки. Тим більше, агресивні хімічні компоненти псують красу каменів. Срібні кільця, що мають декоративні елементи у вигляді штучних або природних мінералів, краще знімати. Це стосується як прибирання, так і процесу миття посуду.
2. Перед походом на пляж, в сауну, лазню або душ.
Дівчатам важливо виглядати на вищому рівні, але іноді це бажання призводить до надягання прикрас туди, де вони недоречні і можуть зіпсуватися. Пара, висока температура, солона вода – не кращі супутники срібла.
3. Перед нанесенням косметичних засобів чи парфумів.
Ювелірні прикраси не завжди добре реагують на вплив компонентів, які входять до складу уходових коштів. Саме спочатку варто почекати, поки косметика вбереться, а вже потім надягати улюблені срібні сережки, ланцюжок та інші вироби.
4. Перед сном.
Ми не рекомендуємо носити прикрасу круглі добу. Дайте і собі, і аксесуару відпочинок. За статистикою, ювелірна продукція приходить в непридатність саме під час сну.
Наша компанія «Каталог срібла України» радить протирати прикраса ювелірної серветкою кожен раз перед тим, як покласти його в скриньку. Завдяки цьому усувається і не вбирається в метал шар бруду.
- Як носити срібну каблучку, щоб воно не спадало?Іноді трапляється так, що ми дуже вподобаємо прикраси. Від цього їх стає дуже боляче втрачати. Іноді втрата ювелірного виробу неминуча, наприклад, якщо ви плаваєте в прохолодній воді, або коли миєте руки з милом...Повна версія статті