5 цікавих фактів про видобуток срібла

5 цікавих фактів про видобуток срібла
Срібло вабить, зачаровує чистотою свого блиску, має якусь чарівно-таємничої силою тяжіння. Якщо ви, як і ми, захоплюєтеся красою ювелірних товарів з цього благородного металу, і з задоволенням їх носите, рекомендуємо до прочитання цю статтю.
Наша компанія «Каталог срібла України» підготувала матеріал для кожного шанувальника білого дорогоцінного металу, який з радістю дізнається всю нову інформацію про своє металі-фаворита.
Цікаві відомості і сфери видобутку срібла
Багато з тих, хто зараз читають цю статтю, напевно щодня носять ювелірні вироби зі срібла 925 проби, навіть не замислюючись про те, як був знайдений матеріал. Пропонуємо вам 5 цікавих фактів про те, як видобувають дорогоцінний метал по всьому світу:
1. Самий вражаюче великий срібний самородок виявили ще в середні ХХ століття.
Це сталося в Німеччині, в саксонському родовищі Шнеєберг. Тільки уявіть: дорогоцінна брила досягала майже 40 тонн!
2. Безумовним фаворитом у сфері видобутку цієї цінної сировини є Перу.
Але метал активно видобувають і в інших країнах, серед яких Мексика, Австралія, КНДР і Чилі. Що стосується останньої з перелічених країн, знайдений тут самородок-рекордсмен, що повністю складається зі срібла, важив 1420 кг. Видобувається матеріал транспортується по всьому світу, так що раптом зараз на вас срібний гарнітур, основний компонент якого був здобутий на іншому кінці планети?
3. Через 21 рік запаси дорогоцінного металу можуть закінчитися.
Це станеться, якщо не будуть знайдені нові родовища. Поки підтверджені світові запаси срібла налічують 360 тисяч тонн.
4. Німецька компанія Doduco навчилася добувати срібло з відходів побутової техніки.
Зараз фахівці проводять, витягуючи метал зі стінок холодильників, клавіатур комп'ютерів, всіляких проводів і вимикачів. Іноді срібло виявляють як частина сплаву з міддю, пластика або навіть паперового предмета. Безумовно, благородного сировини в цих виробах дуже мало. І все ж це - важливий крок на шляху до безвідходного виробництва.
5. Каналізація може стати місцем видобутку дорогоцінного металу.
Таку думку після 8 років аналізу проблеми озвучили в Денвері на 249-ій Національній конференції Американського хімічного товариства. Ці компоненти містять шампуні, миючі засоби, дезодоранти, і ми щодня змиваємо їх. За відомостями вчених, в середньому в 1 кг відходів стримається 30 мг срібла.
- Як носити срібну каблучку, щоб воно не спадало?Іноді трапляється так, що ми дуже вподобаємо прикраси. Від цього їх стає дуже боляче втрачати. Іноді втрата ювелірного виробу неминуча, наприклад, якщо ви плаваєте в прохолодній воді, або коли миєте руки з милом...Повна версія статті